Şifremi Unuttum

Hakkımızda

Hakkımızda

Marin sektöründeki güçlü partneriniz…

Gümüş denizcilik ana felsefe olarak kalite ve teknolojinin mükemmel uyumu ile ortaya çıkan ürünler üretmeyi benimseyerek, çelik alanında sürekliliğini devam ettirmektedir.

1991 yılında tersane sektörüne adım atarak, edinilen tecrübelerle 2006 yılında gümüş denizcilik firması olarak tersane sektöründe faaliyetlerine Cemre tersanesi bünyesinde başlamıştır. 2010 yılına kadar başarılarıyla güçlenen gümüş denizcilik, 2009 yılında gemi inşa alanında kaliteli faaliyetleriyle RMK tersanesiyle profesyonelleşmeyi ön plana koyarak, 2011 yılına kadar yoluna devam etmiştir. 2010 yılıyla TERSAN tersanesindeki üstün başarı ve dinamik ekibiyle 2014 yılına kadar üstün işçilik yelpazesiyle deneyimlerini arttırmıştır. 2016 ile 2017 yılları arasında TUZLA TERSANESİ bünyesinde yapılan projelerde bulunulmuştur. 2013 yılı itibariyle de şu an halen farklı proje deneyimlerine yenilerini eklemeye devam etmektedir.

Günümüze kadar birçok projenin tamamlanmasında deneyimli ve sürekli kendini geliştiren ekibiyle yer Alan Gümüş Denizcilik çekirdeğini gemi imalat, montaj çalışmaları oluştururken, diğer yandan farklı çelik işleme konularında; araç zırh kaplama, çelik konstrüksiyon gibi çeşitli alanlarda da üstün başarılarla kendini kanıtlamayı başarmıştır.